Kamera Önü Oyunculuk

Yaratıcılığınızın ve uzmanlığınızın gelişmesi için uygulamalı eğitimler

Oyunculuk okulu öğrencilerinin profesyonel audition, showreel ve headshot’ları İFA tarafından hazırlanır ve bu görüntüler İFA menajerlik tarafından yapım şirketlerine gönderilir. Ayrıca öğrenciler Akademi’de çekilen onlarca kısa filmle pratik yapma avantajı elde ederler.

Oyunculuk programında temel ve ileri düzey kamera önü oyunculuk eğitimleri, actor studio, doğaçlama oyunculuk çalışmaları, diksiyon ve hareket derslerinin yanı sıra senaryo, film grameri, temel sanat eğitimi, kişilik türleri ve psikanaliz eğitimi ile oyunculuğun sadece kamera önünde olan tarafını değil kamera arkasına da hakim olarak oyunculuklarını geliştirme avantajı elde ederler.

Oyunculuk programında

Hilal Saral,

Zerrin Tekindor,

Nazan Kesal,

Ezel Akay,

Çetin Sarıkartal,

Devrim Yakut

gibi bir çok usta eğitim vermektedir.

Eğitimlerimiz uzmanlık seviyesine göre atölye, stüdyo, okul ve akademi olmak üzere dört gruba ayrılır.

Atölye

Oyunculuk bölümünde Hilal Saral, Zerrin Tekindor, Nazan Kesal, Çetin Sarıkartal, Ezel Akay gibi bir çok usta ismin verdiği farklı atölyelerimize katılabilirsiniz.

Stüdyo

Oyunculuk Stüdyosu programında toplam 200 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Stüdyo programına katılmanın avantajı hem bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız hem de %10 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Okul

Oyunculuk Okulu programında toplam 400 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Okul programına katılmanın avantajı hem bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız hem de %30 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Akademi

Oyunculuk Akademisi programında toplam 1000 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Akademi programına katılmanın avantajı oldukça geniş bir perspektifte bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız ve %40 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Hilal Saral

Oyunculuk

Zerrin Tekindor

Oyunculuk

Çetin Sarıkartal

Oyunculuk

Ezel Akay

Oyunculuk Atölyesi

Nazan Kesal

Oyunculuk

Devrim Yakut

Oyunculuk Atölyesi

Umut Kırcalı

Oyunculuk Atölyesi

Rabia Sultan Düzenli

Audition Atölyesi

İlker Canikligil

Yönetmenlik

Eylem Canpolat

Senaryo

Sema Ergenekon

Senaryo

Ercan Kesal

Senaryo

Öktem Başol

Senaryo

Nilgün Öneş

Senaryo

Dilara Omur

Senaryo

Pelin Ekinci Kaya

Yapımcılık

Handan Öztürk

Senaryo

Kerem Kurdoğlu

Senaryo

Gürhan Özçiftçi

Senaryo

Sarp Kalfaoğlu

Senaryo

Gülengül Altıntaş

Senaryo

Erdi Işık

Senaryo

Erkan Özen

Temel Sanat

Tan Tolga Demirci

Yönetmenlik