REKLAMDA ART DİREKTÖRLÜK ATÖLYESİ


Sektörün standardı Grafik Programlarıyla basılı ve dijital iletişim tasarımında UZMANLAŞIN!
Günümüzde, basılı ve dijital iletişim alanlarında tasarımlar bilgisayar programları aracılığı ile yapılmaktadır. Özellikle Adobe Grafik Programları (Illustrator, Photoshop, InDesign) sektörde standar olarak kabuledilir.

Kreatif bir grafik tasarımcı olmak, eğitimin yanı sıra özgün ve yaratıcı çalışmalar gerektirir. 3P Uygulama Atölyesini bitirdiğinizde, kendi müşterilerinize hizmet verebilir ya da reklam ajansları, kurumsal firmalar, tasarım stüdyoları gibi yerlerde çalışabilirsiniz.

3P Proje Portfolyo Program eğitimimiz, uygulama atölyesi şeklindedir. 3P Uygulama Atölyesi sayesinde grafik tasarım ve kullanıcı arayüzü (UI) tasarımını öğreneceksiniz. Gerek basılı gerekse dijital ortamda reklam tanıtım için görsel tasarımlar üretmekte uzmanlaşabilirsiniz.

Dijital Reklam ve Sosyal Medya için de görsel tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz Grafik Tasarımlar, bilgisayar programları aracılığı ile yapılmaktadır. Özellikle Adobe Grafik Programları (Illustrator, Photoshop, InDesign) sektörde standart olarak kabul edilir.

Proje, bizim ya da sizin önereceğiniz gerçek iş üzerinden (logo, kurumsal kimlik klavuzu, dergi ilanı, outdoor uygulamaları; blog, sosyal medya reklam görselleri vb.) yapılacaktır.

3P Uygulama Atölyesi çalışmasının finalize edilmesi ve sunulması ile bitecek.

Not Enrolled
This course is currently closed3900 TL + KDV

Eğitim Includes

  • 14 Ders