BKM Senaryo Doktoru DİLARA OMUR ile

ONLİNE SENARYO GELİŞTİRME ATÖLYESİ

Her yıl yüzlerce senaryo okuyan, değerlendiren, geliştirmeye değer bulduklarını geliştiren BKM Senaryo Doktoru Dilara Omur ile Senaryo Geliştirme Atölyesi

Fikir aşamasından senaryo yazımına kadar geliştirmek istediğiniz bir fikir, konu veya sinopsisle atölyeye katılıp projenizi geliştirebilirsiniz.

6 hafta – haftada 1 gün – günde 3 saat – toplam 18 saat
Başlangıç tarihi :13 Temmuz 2020 Pazartesi 18:00 – 21:00
Ücret : 1650 TL

1650 TL Kredi kartı ile online ödeme ve taksit seçenekleri için linke tıklayınız https://iyzi.link/AE1-2g

Yönetmenlik programında

Ezel Akay,

Hilal Saral,

Can Evrenol

gibi bir çok usta eğitim vermektedir.

Eğitimlerimiz uzmanlık seviyesine göre atölye, stüdyo, okul ve akademi olmak üzere dört gruba ayrılır.

Atölye

Yönetmenlik bölümünde İlker Canikligil, Ezel Akay, Hilal Saral ve daha bir çok usta ismin verdiği farklı atölyelerden istediğinize katılabilirsiniz.

Stüdyo

Yönetmenlik Stüdyosu programında toplam 200 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Stüdyo programına katılmanın avantajı hem bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız hem de %10 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Okul

Yönetmenlik Okulu programında toplam 400 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Okul programına katılmanın avantajı hem bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız hem de %30 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Akademi

Yönetmenlik Akademisi programında toplam 1000 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Akademi programına katılmanın avantajı oldukça geniş bir perspektifte bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız ve %40 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Hilal Saral

Oyunculuk

Zerrin Tekindor

Oyunculuk

Ezel Akay

Oyunculuk Atölyesi

Nazan Kesal

Oyunculuk

Rabia Sultan Düzenli

Audition Atölyesi

Çetin Sarıkartal

Oyunculuk

Devrim Yakut

Oyunculuk Atölyesi

Umut Kırcalı

Oyunculuk Atölyesi

Eylem Canpolat

Senaryo

Sema Ergenekon

Senaryo

Öktem Başol

Senaryo

Nilgün Öneş

Senaryo

Dilara Omur

Senaryo

Handan Öztürk

Senaryo

Tan Tolga Demirci

Yönetmenlik

Kerem Kurdoğlu

Senaryo

Pelin Ekinci Kaya

Yapımcılık

Gürhan Özçiftçi

Senaryo

Sarp Kalfaoğlu

Senaryo

Gülengül Altıntaş

Senaryo

Erdi Işık

Senaryo

Erkan Özen

Temel Sanat

Want to know just how exactly to write essays to get your own money? You can find a good deal of approaches which you may create a couple more bucks, but it is definitely going to take a essay writers lot of patience and time in your own character. Within the following report, I will give you some suggestions about the way you may commence producing essays along with your personal computer in your home. In the event you wish to understand how to compose essays for money todaythen keep reading to get some hints!