Usta yönetmen Ezel Akay,
Cast direktörleri Rabia Sultan Düzenli, Fatoş Koçak
ve Tiyatro Yönetmeni Kerem Kurdoğlu ile her hafta farklı parçalar üzerinden oyunculuğunuzu geliştireceğiniz atölyemiz başlıyor.

16 hafta – haftada 1 gün – günde 3 saat – toplam 48 saat
Başlangıç tarihi :Akşam Grubu 18 Mart 2020 Çarşamba 19:00 – 22:00
Hafta sonu  Grubu 15 Mart 2020 Pazar 15:00 – 18:00
Ücret : Nakit 3900 TL Kredi kartına taksitle 4600 TL

Oyunculuk programında

Hilal Saral,

Zerrin Tekindor,

Nazan Kesal,

Ezel Akay,

Çetin Sarıkartal,

Devrim Yakut

gibi bir çok usta eğitim vermektedir.

Eğitimlerimiz uzmanlık seviyesine göre atölye, stüdyo, okul ve akademi olmak üzere dört gruba ayrılır.

Atölye

Oyunculuk bölümünde Hilal Saral, Zerrin Tekindor, Nazan Kesal, Çetin Sarıkartal, Ezel Akay gibi bir çok usta ismin verdiği farklı atölyelerimize katılabilirsiniz.

Stüdyo

Oyunculuk Stüdyosu programında toplam 200 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Stüdyo programına katılmanın avantajı hem bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız hem de %10 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Okul

Oyunculuk Okulu programında toplam 400 kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Okul programına katılmanın avantajı hem bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız hem de %30 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.

Akademi

Oyunculuk Akademisi programında toplam 1000 Any time you may need crafting aid you begin hunting for efficient best essay writing service uk contact us our company is the final option for students who would like a variety of faultless quality document and pleasant premiums

kredi ders alırsınız. Aşağıdaki listede alabileceğiniz dersler ve kredi değerleri yanlarında yazıyor. Akademi programına katılmanın avantajı oldukça geniş bir perspektifte bir çok dersi aynı anda alarak kendinizi daha iyi geliştirme şansı yakalarsınız ve %40 daha uygun ücrete kayıt olma şansı elde edersiniz.